0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Algeria League Women
FC Bejaia (W)
۰
۰
MZ Biskra (W)
inprogress
۱۱:۳۰
Guelma (W)
۸
۱
AS Intissar Oran (W)
Finished
۱۱:۳۰
  World Friendly Club Matches
RB Leipzig
-
-
AC Horsens
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Elche
۱
۰
West Bromwich Albion FC
Finished
۱۳:۳۰
KS Gornik Zabrze
۰
۰
Podbeskidzie Bielsko-Biala
inprogress
۱۴:۳۰
Bohemians 1905 B
۰
۰
AC Dukla Praha
inprogress
۱۵:۳۰
  India I-League
Churchill Brothers
۱
۰
Aizawl
inprogress
۱۴:۳۰
  Nicaragua Primera Division
Diriangen FC
۲
۰
Deportivo Walter Ferreti
Finished
۰۴:۳۰
Real Esteli FC
۶
۰
Matagalpa FC
Finished
۰۴:۳۰
  Czech Republic Tipsport Liga
FK Mlada Boleslav
۱
۰
MKF Chrudim
Finished
۱۳:۰۰
FC Graffin Vlasim
۱
۲
Pardubice
Finished
۱۳:۰۰
Prostejov
۵
۰
FC Vion Zlate Moravce
Finished
۱۳:۰۰
FC Hradec Kralove
۰
۰
SK Slovan Varnsdorf
inprogress
۱۵:۳۰
FK AS Trencin
-
-
FC Zbrojovka Brno
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
FC Spartak Trnava
۰
۰
FC Zlin
inprogress
۱۵:۳۰
  Romania Liga II
CS Concordia Chiajna
۰
۰
FC Unirea 2004 Slobozia
inprogress
۱۴:۳۰
  Algeria U21 League 2
RC Relizane U21
۱
۱
SKAF Khemis Miliana U21
Finished
۱۳:۳۰
WA Boufarik U21
۰
۱
NA Hussein Dey U21
Finished
۱۳:۳۰
RC Kouba U21
۱
۱
GC Mascara U21
Finished
۱۳:۳۰
ASM Oran U21
۱
۱
Ben Aknoun U21
Finished
۱۳:۳۰
Olympique Medea U21
۰
۱
MCB Oued Sly U21
inprogress
۱۳:۳۰
MC Saida U21
۰
۰
WA Tlemcen U21
inprogress
۱۳:۳۰
AS Ain M'lila U21
۰
۱
USM Annaba U21
Finished
۱۳:۳۰
  Egypt Premier League
El Ismaily Sporting Club
-
-
Smouha
بازی شروع نشده است
۱۶:۱۵
Al Moqawloon Al Arab
-
-
Ceramica Cleopatra FC
بازی شروع نشده است
۱۶:۱۵
  Ukraine Premier League
FC Chornomorets Odessa
۰
۱
Kryvbas Krivyi
inprogress
۱۴:۳۰
  Georgia National League 2
FC Shuqura Kobuleti
۲
۱
FC Rustavi
Finished
۱۳:۰۰
FC Merani Martvili
۴
۲
FC WIT Georgia Tblisi
Finished
۱۳:۰۰
Fc Merani Tbilisi
۰
۳
FC Samtredia
Finished
۱۳:۰۰
FC Gareji
۱
۳
Spaeri
Finished
۱۳:۰۰
  Guatemala Liga Nacional
Club Xelaju
۰
۰
Coban Imperial
Finished
۰۶:۳۰
Achuapa FC
۱
۱
Antigua Guatemala
Finished
۰۰:۳۰
  India Super Division Bangalore
Bangalore Independents
۰
۲
Kodagu FC
Finished
۱۰:۰۰
FC Deccan
۱
۱
FC Agniputhra
Finished
۱۲:۰۰
  Bulgaria Bulgarian Cup
Beroe Stara Zagora
۰
۱
FC CSKA 1948
inprogress
۱۴:۰۰
  Uganda Premier League
Onduparaka FC
۰
۲
Kampala City
inprogress
۱۴:۳۰
  Romania Liga III, Seria 2
CSM Ramnicu Sarat
۰
۰
FC Dinamo Bacau
inprogress
۱۵:۳۰
  Romania Liga III, Seria 4
ACS Muscelul Câmpulung
۰
۰
Acs Gloria Popesti Leordeni
inprogress
۱۵:۳۰
  Romania Liga III, Seria 5
AFC Odorheiu Secuiesc
۰
۰
ACS KSE Targu Secuiesc
inprogress
۱۵:۳۰
ACS SR Municipal Brasov
-
-
Olimpic Zarnesti
inprogress
۱۵:۳۰
  Croatia 1. NL
Kustosija
۰
۰
NK Rudes Zagreb
inprogress
۱۵:۳۰
NK Hrvatski Dragovoljac
-
-
NK Solin
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
  Romania Liga III, Seria 8
Ghiroda SI Giarmata VII
-
-
Gloria Lunca Teuz Cermei
inprogress
۱۵:۳۰
Avantul Periam
۱
۰
Phoenix Buzias
inprogress
۱۵:۳۰
Pobeda Star Binov
۰
۰
CSM Scolar Resita
inprogress
۱۵:۳۰
  Romania Liga III, Seria 7
ACSO Filiasi
۰
۰
Armata Aurul Brad
inprogress
۱۵:۳۰
  India Delhi Senior Division
Delhi Tigers
۱
۱
National United SC
Finished
۰۹:۴۵
Garhwal Diamond FC
۲
۵
CISF
Finished
۱۲:۳۰
  Honduras Liga Nacional
CD Marathon
۱
۳
CD Olimpia Tegucigalpa
Finished
۰۰:۳۰
  Guatemala Reserve League
Malacateco Reserves
۱
۰
Coban Imperial Reserves
Finished
۰۴:۳۰
  Syria Syrian Premier League
Foutoua
۰
۰
Tishreen
inprogress
۱۴:۳۰
  Tanzania Premier League
Kagera Sugar
-
-
Ihefu FC
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Singida BS FC
-
-
Namungo FC
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Kuwait Federation Cup
Al Sahel Abu Halifa
-
-
Al Salibikhaet
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Al-Naser
-
-
Al-Arabi Kuwait
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Germany Regionalliga West
FC Schalke 04 II
۳
۰
1. FC Koln II
inprogress
۱۴:۳۰
  Portugal League Cup, Group F
Vitoria Guimaraes
۲
۲
Belenenses
Finished
۰۰:۱۵
  Argentina Torneo Regional Amateur
Sportivo Desamparados Reserves
۲
۰
CA Union Villa Krause
Finished
۰۰:۱۵
  Algeria U19 League
CR Belouizdad U19
۰
۰
Paradou AC U19
Finished
۱۱:۳۰
NC Magra U19
۲
۰
IB Khemis El Khechna U19
Finished
۱۱:۳۰
  Armenia 1. Division
Gandzasar Kapan
۱
۰
BKMA Yerevan II
Finished
۱۳:۳۰
Mika Yerevan
۰
۱
Syunik
Finished
۱۳:۳۰
  Romania Liga III, Seria 9
ACS Targu Mures 1898
-
-
Academia Viitorul Cluj
inprogress
۱۵:۳۰
  Romania Liga III, Seria 3
Farul Constanta II
۱
۰
FC Voluntari II
inprogress
۱۵:۳۰
  Romania Liga III Seria 10
ACS Gloria Bistrita
۰
۰
Bihor Oradea
inprogress
۱۵:۳۰
  Romania Liga III, Seria 6
Vedita Colonesti
۰
۰
Viitorul Daesti
inprogress
۱۵:۳۰
  Greece Super League 2, Group B
P.A.O. Rouf
-
-
Irodotos
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Ilioupoli
-
-
Panachaiki
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید